Uitslagen 2019

 

*08 april 2019 : G.P. Dottignies : afgelast

*14 april 2019 : Oudenaarde : 24/126

*18 april 2019 : Dottignies : 15/78
*21 april 2019 : Haaltert : 39/150

*26 april 2019 : tijdrit Borsele : 50/54

*27 april 2019 : wegrit Borsele : 75/186

*01 mei 2019 : Dottignies : 16/55

*04 mei 2019 : Schellebelle : 37/119

*05 mei 2019 : Sinaai : 19/101

*10 mei 2019 : Puivelde : 37/94

*12 mei 2019 : Houthalen-Helchteren : 46/152

*18 mei 2019 : Everberg : 37/128

*19 mei 2019 : Mol Sluis : 12/111

*28 mei tem 2 juni 2019 : Lotto Thuringen Ladies Tour : 28/5/2019 : 90/109

            29/5/2019 : 74
            30/5/2019 : 89  
            31/5/2019 : 76
            01/6/2019 : 63

            02/6/2019 : 64

            General : 75/109

*08 juni 2019 : Belsele : 16/59
*09 juni 2019 : Boezinge : 97/156

*15 juni 2019 : Erembodegem : 33/111
*16 juni 2019 : Kemzeke : 14/49
*27 juni 2019 : BK TT Middelkerke : 16/26
*30 juni 2019 : BK op de weg Gent : 21/123
*11/7 tem 14/7/2019 : Krasna Lipa (Tsjechië)

            11/7 : 69/158
            12/7 : 38/158
            13/7 : 66/158 (tijdrit)

            13/7 : 82/158 (wegrit)

            14/7 : 54/158

            GENERAL : 46/158

*18/7 tem 21/7/2019 : BENE Ladies Tour
            18/7 : Proloog in Utrecht : 106/140
            19/7 : Essen - Roosendaal : 84
            20/7 : Sluis - Watervliet : 74
            20/7 : Tijdrit : 90
            21/7  : Zelzate - Zelzate : 59
            General  : 78 / 140

*26 juli 2019 : Bambrugge : 19/102

*3 augustus 2019 : Erondegemse Pijl : 72/160

*6 augustus 2019 : Dudzele : 18/81

*11 augustus 2019 : Merxem Classic : 63/160

*16 augustus 2019 : Haasdonk : 5/75

*30 augustus 2019 : Hulste : 24/55
*31 augustus 2019 : Nederhasselt : 26/56

*08 september 2019 : GP Fourmies : gevallen
Geen wedstrijden meer door kwetsuren valpartij GP Fourmies.


 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen 2018
22-25/2/2018 Semana Ciclista Valenciana : 96/161
   22/2/2018 : Rotova-Gandia : 121
   23/2/2018 : Castello-Vila Real : 108
   24/2/2018 : Saguat-Valencia : 117
   25/2/2018 : Benidorm-Benidorm : 91

4/3/2018 : Omloop van de Westhoek : 63/136
10/3/2018 : Strijen (NL) : DNF
28/3/2018 : Dwars door Vlaanderen : DNF
2/4/2018 : G.P. Dottignies : 88/161
4/4/2018 : PK Tijdrijden Ursel : 4
8/4/2018 : Oudenaarde : 17/112

11/4/2018 : Brabantse Pijl : materiaalpech
15/4/2018 : Haaltert : 31/138
20/4/2018 : Borsele (NL) : Tijdrit : 39/45
21/4/2018 : Borsele (NL) : Rit in lijn : 39/166
27 - 29/4/2018 : Festival Elsy Jacobs (LU) : 84/113
27/4 : Proloog : 81
28/4 : Steinfort - Steinfort : 96
29/4 : Garnich - Garnich : 78

5/5/2018 : Schellebelle (PK) : 32/115
6/5/2018 : Maarten Wynants : 69/167

12 - 13/5/2018 : Ronde van Haspengouw : 4/61
12/5/2018 : proloog :  29/61
12/5/2018 : rit in lijn : 3/61
13/5/2018 : rit in lijn : 1/61 
19/5/2018 : Everberg : 19/78
21/5/2018 : De Pinte : 3/80
27/5/2018 : Gooik-Geraardsbergen-Gooik : 38/106
30/5/2018 : Montenaken (tijdrit) : 9/13
3/6/2018 : Dwars door de Westhoek : 57/153

9/6/2018 : Belsele : 1/100
10/6/2018 : Nijlen : 52/154

16/6/2018 : Erembodegem : 35/111
21/6/2018 : BK Tijdrijden : 15/18
24/6/2018 : BK op de weg Binche : 24/99
8/7/2018 : Borgerhout GP Sofie Goos : 43/147
15/7/2018 : Breendonk : 11/77
19 tem 22/7/2018 : BENE LADIES TOUR : 80/161
27/7/2018 : Bambrugge : 12/90

4/8/2018 : Erondegemse Pijl : 50/160
5/8/2018 : Ruiselede : 32/78

7/8/2018 : Dudzele : 20/82
12/8/2018 : Malderen : 12/99
15/8/2018 : Emptinnes : 9/48

18/8/2018 : GP Sofie De Vuyst : 49/153
22/8/2018 : Veenendaal-Veenendaal : 34/136

26/8/2018 : GP Skoda Cessagne (LUX) : 10/50
27/8/2018 : Erwetegem : 7/70
4/9/2018 : LBT : Nieuwpoort : 80/127
5/9/2018 : LBT : Moorslede : 47/127
6/9/2018 : LBT : Herselt : 64/122
7/9/2018 : LBT : Geraardsbergen : 41/110

Algemeen klassement : 52/127

15/9/2018 : Wenduine : 21/52
16/9/2018 : Stekene :
17/74

23/9/2018 : GP Isbergues Pas de Calais: 30/90

24/9/2018 : Berlare : 14/50

30/9/2018 : Opwijk : 7/38
 

Uitslagen 2016   

 

Omloop Het Nieuwsblad 27/2...........................  79/190

Omloop v/h Hageland 28/2..............................   DNF 

Le Samyn  2/3..........................................................   61/167

Oostduinkerke 12/3.............................................    24/66

Ooike 13/3 ...............................................................    10/56

Zwevezele 19/3.......................................................    31/99

Dwars door Vlaanderen 23/3 ..........................  44/123

Diegem  26/3 ..........................................................    8/106

Pajot Hills Classic Gooik  ................................   99/187
Dottgnies GP 4/4 .................................................   40/170
Energiewachttour (NL) 7 tem 10/4..............   DNF
Haaltert 17/4 .........................................................   16/98
Dwars door de Westhoek 24/4.......................   DNF
Gracia Orlova (Tsjechie) .....................28/4  :  43/140
                                          .....................29/4  :   31/140
                                          ......tijdrit...30/4  :   60/140
                                          .rit in lijn 30/4  :   41/140
                                          .........................1/5  :   54/140
                                          algemeen klass. :   32/140
                                          klassem.beloften:   9e

Trofee Maarten Wynants 8/5.......................... :  20/157
Puivelde 13/5 .......................................................... :  38/71
Boortmeerbeek 15/5 ............................................ :  10/80
De Pinte 16/5 ......................................................... :  11/65
Londerzeel 22/5 ................................................... :  27/76

Boels Rental Hills (NL) 27/5 .......................... :  34/133
Gooik-Geraardsb.-Gooik 29/5 ....................... :  46/122
Herselt 5/6 .............................................................: 46/124
                                                               
                                                                
 

Uitslagen 2015

28/02  Omloop Het Nieuwsblad - Vrouwen-Elite   37 / 177

4/03    Le Samyn des Dames                                       83 / 172

8/03    Omloop van het Hageland - Tielt-Winge     32 /  161

14/03   Oostduinkerke (Koksijde)                               27 / 68

21/03   Zwevezele Ladies Classic                                27 / 70

6/04    Grand Prix de Dottignies                                79 / 180

11/04   Wieze    .................................................................   24 / 46

18/04   Buggenhout    ..................................................      40 / 71

19/04   Sint-Gillis-Waas  ..............................................     24 / 40

26/04   Dwars door de Westhoek  ..............................    67 / 171

2/05     GP Vistamedia Hamme  ................................     16 / 60

3/05     Sinaai  ...............................................................  3/61

8/05     Puivelde Koerse Dames  .............................    4/77

14/05    Kim De Baat - Oudenaarde  ..........................   53 / 91

16/05    Trofee Maarten Wynants  ..............................  46 / 156

24/05    PK Malderen  .......................................................   21 / 69

29/05    Boels Rental Hills Classic  ................................ 32 / 120

7/06      Herselt Koerse ....................................................... 40 / 84

13/06     Belsele   .............................................................  4/59

14/06     Diamond Tour  ..................................................... 32 / 118

20/06    Erembodegem-Terjoden  ................................... 30 / 75

28/06    Kampioenschap van België Vrouwen             10/92

             BeNe Ladies Tour  ...............................................  50 / 113

17/07     Philippine - Philippine  .....................................  70 / 113

18/07     Sint-Laureins - Sint-Laureins  ......................... 72 / 113

18/07     Sint-Laureins - Sint-Laureins  ......................... 77 / 103

19/07     Zelzate - Zelzate  ................................................... 52 / 84

1/08       Erondegemse Pijl (Erpe-Mere)  ........................  34 / 151

3/08      Oostkamp  ................................................................. 10/46

8/08      Europees Kampioenschap Vrouwen  ............... 45 / 76

14/08    Haasdonk-Beveren  .................................................  15 / 66

15/08     De Klinge  ...................................................................  21 / 67

23/08     Ledegem  ....................................................................   24 / 56

29/08     Nederhasselt    ........................................................    11/57

30/08     Uitbergen-Berlare  ...................................................  18 / 60

5/09       Hulste ..........................................................................   21 / 58

 Lotto Belgium Tour  ...............................................................   29 / 91

8/09       Beloeil - Beloeil .........................................................  59 / 91

9/09       Moorslede - Moorslede  ........................................    39 / 88

10/09     Haaltert - Haaltert  .................................................    52 / 84

11/09      Lierde - Geraardsbergen .......................................     25 / 74

19/09     Wenduine-aan-Zee  ..................................................   12/55

20/09     Muizen-Mechelen .................................................  2/45

26/09     Wetteren-Ten-Ede  .....................................................   28 / 41

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
  • RSS Classic

© 2023 by TOKYO DESIGN. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now